Zastępy

Dudki
Zastępowa: och. Julia Rotter

Zastęp starszoharcerski
Zastępowa: Brak

Brzęczki
Zastępowa: och. Marianna Wantuch

Świergotki
Zastępowa: och. Wiktoria Majewska

Zastęp Zastępowych ŻAR

Zastęp, w którego skład wchodzą zastępowe, przyboczne i drużynowa. Jest miejsce wymiany doświadczeń, opinii i wspólnego przeżywania harcerskiej przygody. To tutaj zastępowe mogą porozmawiać o swoich zainteresowaniach, przedstawić osiągnięcia, dyskutować na tematy różne. Spotykamy się często i komunikujemy bez przerwy.


sam. Anna Byczek, Leo Minor - drużynowa. Potrafi nas rozbawić nawet jednym słowem. Jest gitarowym grajkiem drużyny. Jak ktoś ma problem, to Ania zawsze pocieszy.


trop. Pola Filipowicz - przybocza. W harcerstwie od 2012 roku, najpierw jako członkinia "Dudków", potem zastępowa zastępu 3 gwiazdki - "Świergotek". Nałogowo czyta książki, gra na ukulele i jeździ na wrotkach. Uwielbia rozśmieszać swoje druhny. Zajmuje się stroną i fanpagem drużyny, zarówno od strony wizualnej, ale też jej treści.


trop. Aleksandra Kolka - przyboczna. Była zastępowa "Płomykówek", śmieszek drużyny. Najbardziej roztrzepana i empatyczna. Uwielbia grać na giatrze i słuchać muzyki, a także rozmawiać ze swoimi harcerkami.

trop. Jagoda Hernik - przyboczna i była zastępowa "Dudków". Zawsze uśmiechnięta, z mocą pomysłów w głowie. Jeździ na nartach, pływa na windsurfingu i świetnie zajmuje się dwoma młodszymi siostrami.

och. Marianna Wantuch - zastępowa Brzęczek.

och. Julia Rotter - zastępowa Dudków.

och. Wiktoria Majewska - zastępowa Świergotek.

5 KDH "Błyskawica" im. K.K. Baczyńskiego © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony przez Blokotka